wyrażam zgodę Informujemy, iż nasza firma wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Zgodnie z nowymi przepisamy aby korzystać dalej ze strony prosimy wyrażenie zgody oraz zapoznanie się z naszą Polityką Ochrony Danych Osobowych

Ochrona danych osobowychSzanowni Państwo,


W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (zwanego dalej: „RODO”) chcielibyśmy Państwa poinformować o naszych obowiązkach a
Państwa prawach w stosunku do powierzonych nam danych osobowych:

Informacja o administratorze i prawach osoby, której dane osobowe są przetwarzane

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

1. Administratorem danych osobowych jest Zakład Obróbki Mechanicznej PEKOS Piotr Kosmowski z siedzibą przy ul. Miła 16, 60-586 Poznań, NIP 781-000-39-85.

2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w celu realizacji i rozliczenia umowy zawartej z Zakładem Obróbki Mechanicznej PEKOS Piotr Kosmowski.

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania umowy oraz po jej zakończeniu, przez okres niezbędny do wykonania przez Administratora obowiązków, wynikających z przepisów prawa.

4. Dane osobowe podawane są dobrowolnie, jednak ich podanie jest warunkiem niezbędnym do zawarcia umowy i jej realizacji.

5. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprawiania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych.

6. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7. W sprawach związanych z ochroną danych należy kontaktować się z przedstawicielem firmy pod adresem mailowym – pekos@pekos.pl

9. Państwa dane osobowe mogą zostać ujawnione wyłącznie podmiotom, z którymi zostały zawarte umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, jak również osobom i podmiotom na ich prawnie uzasadnione żądanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

10. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

11. Pani/Pana dane osobowe przekazywane są kooperantom, współpracującym z Zakładem Obróbki Mechanicznej PEKOS Piotr Kosmowski, w celu realizacji i rozliczenia umowy.