wyrażam zgodę Informujemy, iż nasza firma wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Zgodnie z nowymi przepisamy aby korzystać dalej ze strony prosimy wyrażenie zgody oraz zapoznanie się z naszą Polityką Ochrony Danych Osobowych

Firma PEKOS powstała w 1984 roku. Od 1987 roku naszym podstawowym przedmiotem działania jest produkcja kurków kulowych oraz akcesoriów gazowniczych. W 1992 roku rozpoczęliśmy produkcję elementów łączących polietylen i stal. Wieloletnia współpraca z zakładami gazowniczymi, projektantami sieci, wykonawcami oraz hurtowniami ugruntowała naszą pozycję na polskim rynku gazowniczym. Wszystkie nasze produkty przechodzą testy szczelności a ich wysoka jakość jest potwierdzana uzyskiwanymi od wielu lat aprobatami i certyfikatami. Do nabywanych w firmie PEKOS produktów dołączane są:

  • deklaracje zgodności

  • karty gwarancyjne

  • instrukcje obsługi

W 2005 roku wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009 certyfikowany przez Urząd Dozoru Technicznego UDT-CERT. Jednostka certyfikująca upoważnia nas do wytwarzania:

  • elementów urządzeń ciśnieniowych i bezciśnieniowych

  • rurociągów przesyłowych

Szeroki park maszyn, nowoczesne spawalnie, wysokie kwalifikacje naszych pracowników umożliwiają szybkie wykonanie nietypowych i trudnych w realizacji zamówień.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, która przyniesie Państwu korzyści, a dla nas będzie wyrazem uznania.